Олег Кулініч: "Постанова Кабміну 413 Деякі питання удосконалення управління..."

Олег Кулініч в facebook:

Постанова Кабміну 413 Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними від 7 червня обмежує площу земельних ділянок, які можуть безоплатно передаватись у власність, лише 25 тих земель, права на які були продані через аукціон у минулому кварталі. Об этом сообщает gorobzor.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але на сьогодні вільних державних земель залишилось не так і багато, майже все знаходиться в оренді. Як бути у випадку, кол ... и з цих причин аукціони взагалі не проводились Або проводилися, але лише щодо ділянок невеликої площі Що робити, якщо заявники, ті ж працівники соціальної сфери села, претендують в цілому на більші площі, ніж вищезгадані 25 І при чому тут люди

Я наведу приклад протягом тривалого часу працівники соціальної сфери села Великі Сорочинці на Миргородщині не можуть законно оформити городи, якими вони користуються десятки років. З великими труднощами, через депутатські звернення та особисті зустрічі з керівництвом Держгеокадастру, мені все ж таки вдалося зрушити справу з мертвої точки і частина людей одержала накази обласного управління земельних ресурсів про дозвіл на розроблення проектів відведення цих земельних ділянок. Але інша частина працівників соцсфери, які не отримали таких документів, з урахуванням вказаної постанови КМУ, зможуть оформити землю лише якщо в області будуть проведені аукціони. Та ще й на площі, яка на 75 більша за ті ділянки, що хочуть приватизувати люди. Я одержав купу скарг з цього приводу і що тепер відповісти громадянам З точки зору закону вони праві. Закон не передбачає цих обмежень. І яке відношення ці люди мають до проведення аукціонів!

Детально проаналізував Постанову КМУ 413 з усіма її негативами і позитивами, текст викладу згодом.Олег Кулініч


ТОП новости

Вход

Меню пользователя