Представники країн ОБСЄ на зустрічі в Словаччині поговорять про Україну

Представники країн ОБСЄ на зустрічі в Словаччині поговорять про Україну
На зустрічі будуть присутні представники 57 держав Об этом сообщает unian.in.ua со ссылкой на СМИ.


Під час зустрічі представників країн-членів ОБСЄ, що відбудеться 9 липня у Словаччині, серед головних тем обговорення буде ситуація в Україні.


«Дискусії зосередяться на конфлікті в Україні та безпекових занепокоєннях у регіоні, посиленні ролі ОБСЄ у припиненні транснаціональних загроз та важливості дотримання прав людини — у тому числі прав представників ЛГБТ-спільноти — верховенства права, гарного урядування та економічних і екологічних аспектів безпеки», — заявили у МЗС Канади.


У відомстві повідомили, що Канаду на цьому заході представлятиме парламентський секретар міністра закордонних справ Роб Оліфант.


«Представники 57 держав обговорять безпекові проблеми у євроатлантичному та євразійському регіонах, а парламентський секретар Оліфант виступатиме на захист інтересів Канади в цьому регіоні», — зазначили в міністерстві.


Нагадаємо, Парламентська асамблея ОБСЄ переобрала депутата від Грузії Георгія Церетелі на посаду президента організації.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/predstavniki-krajin-obsje-na-zustrichi-v-slovachchini-pogovoryat-pro-ukrajinu-608328.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя