Поліція залишиться у Золотому-4 після розведення військ


Заступник голови Національної поліції Вадим Троян заявив, що поліцейські продовжать нести службу в Золотому-4 та Катеринівці після відводу українських військ

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ. Об этом сообщает tp0342.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідну заяву Троян зробив під час зустрічі з жителями міста Золоте-4 у Луганській області.

"Уже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які в складі піших і автопатрулів реагуватимуть на виклики і повідомлення громадян і гарантуватимуть публічну безпеку в населених пунктах на лінії зіткнення", — розповів Троян.

Також заступник голови Нацполіції анонсував у місті Золоте-4 особистий прийом громадян начальником поліції в Луганській області Сергієм Колесником для вирішення всіх нагальних проблем жителів, що належать до компетенції поліції.

"Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ у стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві жителі теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді виявилися бійці батальйону поліції "Луганськ-1", нацгвардійці та прикордонники. І вони в повному обсязі виконують покладені на них завдання щодо гарантування правопорядку і безпеки українських громадян", — зазначив Троян.

  • Представники "Національного корпусу" 6 жовтня 2019 року прибули до Золотого, що на Луганщині. Вони готові зі зброєю в руках не допустити переходу цього населеного пункту під контроль російсько-терористичних сил.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/policiya_zalyshytsya_u_zolotomu_4_pislya_rozvedennya_viysk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя