У Львові стартували навчання поліцейських офіцерів громад

Сьогодні, 7 жовтня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочистості з нагоди відкриття занять.

Участь у заходах взяли перший заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України полковник поліції Андрій Аносов, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута, очільники поліції Львівської, Рівненської, Волинської, Хмельницької областей та інші. Об этом сообщает gazzeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Впродовж двох з половиною місяців слухачі — поліцейські з Хмельницької, Рівненської та Волинської областей проходитимуть спеціальний підготовчий курс, розроблений українськими та міжнародними експертами з правоохоронної діяльності, а саме: тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій, методи контраварійного кермування, розвиток навичок проактивної діяльності, сучасні інструменти та методи взаємодії поліції та громади.

Навчання відбуватиметься на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Поліція Львівщини надаватиме матеріально-технічну допомогу під час проведення занять. Окрім педагогів університету, у навчальному процесі також братиме участь керівництво управління превентивної діяльності обласної поліції.
Нагадаємо, створення інституту поліцейських офіцерів громади – це наступний крок у реформі Національної поліції, основна мета якого – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не лише працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не лише перед керівництвом, але й перед громадою.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_startuvaly_navchannya_politseyskyh_ofitseriv_gromad_327826.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя